виготовлення шкіряних сумок бурбонТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ?
Всі вироби під замовлення виготовляються протягом 5-7 робочих днів. Однак, під час високого сезону (Новий рік, 8-е Березня та інші свята), у зв'язку з великим завантаженням виробництва, вироби відшиваються протягом 7-14 робочих днів.

ЧИ НАДАЄМО МИ ГАРАНТІЮ НА НАШІ ВИРОБИ?
Ми високо оцінюємо якість наших виробів, тому надаємо гарантію на всі наші вироби 1 рік. Дана гарантія стосується фурнітури, швів і цілісності шкіри. Однак, ми не несемо відповідальність за зовнішній вигляд виробів при неправильній їх експлуатації або догляді.

ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ
У виготовленні ми використовуємо тільки натуральну шкіру, замовляємо і відбираємо тільки вищий сорт (максимальна якість з мінімальною кількістю дефектів), щоб вартість наших виробів була максимально прийнятною для покупця. Варто враховувати що шкіра – натуральний матеріал і може мати природний малюнок, а так само не може бути цілком однорідною. Допускається використання шкіри з дефектами (родима пляма, не великий шрам) або подряпинами, які не впливають на функціонал виробу, ТІЛЬКИ для виготовлення дна, задньої стінки або внутрішньої обробки (кишені, перегородки), тобто ніяк не впливає на зовнішній вигляд виробу або його споживчі властивості. Зворотний бік шкіри не нормується. Під час збору крою в цілісний виріб для фіксації перед прошивкою місця де буде проходити шов ми обробляємо клейкою стрічкою або клеєм. Без цього етапу неможна забезпечити високу якість виробу.

 

ОБРАТИ РЮКЗАК

виготовлення аксесуарів зі шкіри boorbon

ФУРНІТУРА І ПІДКЛАД
У виготовленні ми використовуємо якісну турецьку фурнітуру, високміцні нитки і японську змійку YKK. Всі вироби зібрані і оброблені вручну нашими майстрами. У деяких виробах ми використовуємо підклад, але його можна додати майже на всі вироби в нашому асортименті.

Так як шкіра є натуральним, природним матеріалом двох однакових виробів практично не буває. Всі вироби виконуються майстром вручну, передаючи його характер, досвід і настрій.Ми не використовуємо лазер або супер верстатів,тому не можемо вам гарантувати точність до міліметра.

У виготовленні використовується тільки високоякісна шкіра і фурнітура.Так як ми замовляємо фурнітуру великими партіями і виключно новою, перші кілька днів використання (кнопок) вона може бути жорсткою.Цей ефект проходить протягом тижня-двох постійного використання!

У деяких виробах ми використовуємо підкладку, але в більшості випадків, кращою підкладкою є зворотна сторона шкіри.Її жорстка структура (товщина 1.2-2.2 мм) дозволяє виробу тримати форму. За винятком виробів з дном більше 40см.(в даному випадку ми використовуємо подвійний шар підкладкової шкіри зі свинки або барана). Так само за бажанням клієнта можна додати підклад в будь-який базовий виріб майстерні Boorbon.