Boorbon - більше ніж бренд, це філософія. Філософія цінності майстрів і майстерень, філософія якості, естетики мінімалізму, поваги до особистості і права бути собою.

Концепція Boorbon побудована навколо створення персональних аксесуарів. Ми всього лише даємо форму у вигляді моделі, а чим її наповнити ви вирішуєте самі: виберіть колір і шкіру, з якої буде зшита ваша сумка / рюкзак / портмоне і тд. і насолоджуйтеся по справжньому унікальним виробом ручної роботи.

А ми будемо раді від того, що в світі стане на один гарний виріб і щасливу ​​людину більше.

шкіряні сумки від українського виробника бурбон

Персональні шкіряні сумки українського виробника, створені для тебе

шкіряні сумки українського виробника boorbon

Ми починали свою справу ще у 2015 році, коли зрозуміли, що хочемо займатися чимось дійсно прекрасним. На нашому шляху були складності й зміни, але ми завжди працюємо над тим, щоб створювати якісні персональні шкіряні сумки від українського виробника. Наша головна особливість — велика любов до ремесла, до якого ми приділяємо всю увагу.

Сумки Бурбон — унікальні вироби ручної роботи з натуральної шкіри, деталі яких ми продумуємо до найменшої дрібниці. Наш асортимент заснований на естетиці мінімалізму. У нас завжди в наявності моделі з вінтажної, напівматової та м’якої фактурної шкіри ніжних та стильних кольорів, які вибираєш ти:

01. елегантні сумки жіночі шкіряні, які ти власноруч можеш змінити на свій смак;
02. практичні та зручні шкіряні рюкзаки ручної роботи для чоловіків та жінок;
03. функціональні чоловічі сумки;
04. компактні гаманці та портмоне, які підкреслюють твій стиль;
05. зручні та корисні аксесуари — це вироби зі шкіри Boorbon, які завжди в пригоді для кожного (чохли для окулярів, органайзери, підставки, закладки та інше).

сумки жіночі шкіряні Бурбон

 

Кожна модель, наприклад, жіноча шкіряна сумка від виробника буде ідеальним подарунком, саме тому наш бренд з власним виробництвом є особливо популярним. Адже всі аксесуари можуть бути неповторними: ти самостійно можеш підібрати матеріал, бажаний колір та наповнити виріб деталями й характером. Ми створюємо шкіряні вироби на замовлення, щоб кожен міг отримати унікальну модель високої якості.

Ми використовуємо найкращі натуральні матеріали з надійною фурнітурою. Підкреслюємо функціональність дизайну й велику увагу деталям, які мають своє значення. Кожен шкіряний гаманець ручної роботи, оригінальна сумка та рюкзак — елемент особистості.

 

ПРО ВИГОТОВЛЕННЯ

 

 

Купити унікальні сумки — жіночі шкіряні моделі та чоловічі аксесуари — твій особистий вибір

чоловічі шкіряні сумки Borbon

Наші постійні клієнти радять вибрати boorbon.com усім, кому потрібно купити чоловічі рюкзаки або сумки жіночі шкіряні. Адже ми пропонуємо кожному не лише проявити волю фантазії та підкреслити власний стиль, а також даруємо задоволення від результату. Бурбон — це поєднання всього, чого очікує сучасний клієнт:

  • функціональність виробів;
  • уважне ставлення під час спілкування;
  • висока якість пошиття;
  • увага до деталей;
  • зручні умови оплати замовлень;
  • прагнення дарувати комфорт клієнтам.

Жіночі та чоловічі шкіряні сумки, практичні мінімалістичні аксесуари від Бурбон — неповторні елементи повсякденності, яку ми наповнюємо елегантністю та змістовністю деталей.