купити шкіряну сумку boorbon

 

Бренд Бурбон прагне бути зручним для кожного клієнта. Тому ми пропонуємо докладно ознайомитися з умовами обміну та повернення в нашому інтернет-магазині шкіряних сумок.

Просте правило стосовно моделей, що підлягають поверненню, знайоме та зрозуміло кожному: це товари належної якості, тобто ті, які мають збережений товарний вигляд. Такими аксесуарами вважаються всі, що не використовувалися, мають споживчі властивості, оригінальне пакування, ярлики, пломби та в тому числі видану разом з товаром документацію.

Якщо клієнт вирішив купити шкіряну сумку, проте за особистими причинами вона не підійшла, відповідно до Закону України про захист прав споживачів покупець має право обміняти або повернути товар належної якості впродовж 14 днів після дати отримання.

 

Магазин шкіряних сумок Бурбон: що та як робити з метою повернути або обміняти товар?

Ми, магазин шкіряних сумок Бурбон, пропонуємо прозорі умови для наших клієнтів, у яких виникли причини повернути чи обміняти на іншу модель шкіряні гаманці, сумки або шкіряні рюкзаки українського виробництва. Щоб кожному було зручно виконати подібні дії, краще скористатися зазначеними в переліку кроками:

01. зателефонувати за номером +380 66 283 65 97, який вказано також у розділі «Контакти»;
02. вказати дані, зазначені в ТТН під час отримання посилки;
03. отримати відповідь про інформацію стосовно зворотного відправлення ексклюзивної сумки Boorbon;
04. виконати відправлення;
08. отримати новий товар за умов обміну — ми оглянемо модель та протягом 1-3 днів надішлемо новий аксесуар, обраний клієнтом.

шкіряні сумки українського виробника бурбон

За умов відсутності аналогічної сумки або гаманця шкіряного, купити який споживач бажає на умовах обміну, клієнт має право здійснити обмін при першому ж надходженні відповідної моделі або замінити на іншу модель відповідної вартості чи з її перерахунком. Ще один варіант — повернути витрачені гроші, проте варто звернути увагу, що ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних з послугами доставлення, наприклад, роботу кур'єра. У разі відмови від замовленої продукції вартість послуги з доставлення сплачується клієнтом.

За умов, якщо клієнт, бажаючи купити шкіряну сумку бренду Бурбон, отримав пошкоджений чи бракований товар, треба також зателефонувати за вказаним номер та повідомити про ситуацію. Оператору потрібно знати дані, що зазначені в ТТН. Клієнту необхідно вислати світлини, які передають інформацію про дефект.

Ми не виконуємо обмін моделей та повернення грошей, якщо:

  • аксесуар має дефекти у зв’язку з експлуатацією;
  • перевищено термін з моменту покупки;
  • зроблено індивідуальні зміни у виріб — нестандартні поєднання кольорів, додаткові деталі або зміна розміру.

Наш інтернет-магазин шкіряних гаманців, сумок, рюкзаків та інших аксесуарів працює відповідно чинному законодавству, а саме Цивільному кодексу України.

 

Як отримати гроші за шкіряні сумки українського виробника та інші шкіряні вироби Бурбон?

магазин шкіряних сумок Boorbon

Після отримання та огляду аксесуара працівниками нашого складського відділення, впродовж 3 робочих днів кошти ми повернемо на реквізити, з яких виконувалася оплата на шкіряні сумки українського виробника та інші види шкіряних виробів Бурбон.

Ще раз наголошуємо, що вартість послуги доставки сплачується покупцем. Проте ми оплачуємо вартість доставки у дві сторони у тому разі, якщо товар пошкоджено під час відправлення або він виявився бракованим.

Ознайомитися з правилами корисно заздалегідь перед тим, як клієнт вирішив купити шкіряний рюкзак або замовити стильну сумку чи гаманець. Підкреслюємо, що ми виконуємо обмін, повернення товару або грошей за умов:

  1. наявності фотографії про брак чи пошкодження;
  2. збереження товарного вигляду;
  3. отримання інформації про дані, що зазначені в ТТН;
  4. відсутності індивідуальних змін до товару.

За умов повернення аксесуара, ми повідомляємо клієнтів про час, коли товар з’являється на складі. Саме з цього часу ми й зобов’язуємося повернути гроші на банківський рахунок клієнту. А для підтвердження покупки, здійсненої в інтернет-магазині boorbon.com, потрібно зберігати чеки та листування з нашими менеджерами, а також отримані клієнтами SMS.