догляд за шкіряним гаманцем борбон

Фірмовий шкіряний гаманець ручної роботи Бурбон відрізняється високою якістю та вишуканістю. Проте натуральний матеріал потребує особливих умов догляду, завдяки яким кожен аксесуар нашого виробництва залишиться елегантним дуже тривалий термін. Які правила догляду за шкіряним гаманцем бренду Бурбон варто знати, щоб стильний унікальний аксесуар не втрачав якісний вигляд — дізнайтеся від наших фахівців.

 

Як почистити шкіряний гаманець, щоб зберегти всі властивості матеріалу

Стильні шкіряні жіночі та чоловічі гаманці бренду BoorBon створюються нашими майстрами вручну — це результат ретельної роботи, глибокого досвіду, використання найкращих матеріалів та якісного контролю над виробництвом. Саме тому наші унікальні шкіряні гаманці з гравіюванням та мінімалістичні елегантні моделі задовольняють клієнтів. Аксесуари розробляються та створюються з любов’ю до особистості, адже ми приділяємо велику увагу деталям та їх значності. Ми розуміємо, що не всі користувачі знають, як почистити шкіряний гаманець, щоб він не втрачав вишуканий вигляд та всі властивості шкіри.

Залежно від типу натурального матеріалу кожен шкіряний гаманець, купити який можна дуже зручно на нашому сайті boorbon.com, потребує окремого догляду. Існують такі види обробки:

  • фарбована шкіра;
  • шліфований матеріал;
  • виворіт шкіри.

Слід відзначити, що незалежно від особливостей матеріалу, шкіру варто чистити правильно. Якщо ви не знаєте, як і чим почистити шкіряний гаманець, ми пропонуємо вам загальні рекомендації по догляду та за потребою запропонуємо будь-яку потрібну інформацію від консультантів Бурбон:

шкіряні жіночі гаманці boorbon

01. Майже всі люблять сонце й воду, проте догляд за шкіряними виробами починається з простих правил стосовно саме вологи та прямих сонячних променів: не варто залишати гаманці під впливом променів через можливість втрати кольору та появи тріщин. Якщо аксесуар намок, потрібно просушити його у природній спосіб без використання будь-яких пристроїв.
02. Стильний і практичний шкіряний чоловічий гаманець — аксесуар статусу та мужності, але потребує ніжного догляду: використовуйте для чистки м’яку і суху ганчірку. Треба звернути увагу на особливість шкіри: вона має пори, а це значить, що за наявністю забруднень краще якомога швидше виконати чистку.
03. Якщо ви мешкаєте у вологій місцевості, старайтеся не складати у шкіряний гаманець, купити який ви нещодавно вирішили, багато речей: в таких умовах шкіра сильно розтягується, а цього краще уникати.
04. Безумовно, наші матеріали відповідають якості та обробляються ще на етапі виробництва, проте не варто нехтувати спеціальними засобами по догляду за шкіряним гаманцем: сучасний ринок пропонує велику кількість відмінних бальзамів тощо.

Перелічені прості правила допоможуть зберегти бездоганний вигляд шкіряних гаманців від бренду Бурбон. Скористайтеся нашими порадами, й ваші стильні аксесуари даруватимуть комфорт і служитимуть тривалий час.

БІЛЬШЕ ПРО ДОГЛЯД

 

Елегантний та функціональний гаманець шкіряний купити зручно в магазині Бурбон

Тепер ви знаєте про прості правила догляду за нашими стильними унікальними гаманцями шкіряними, купити які дуже зручно онлайн — адже ви цінуєте свій час. Якщо уважно виконувати всі умови, натуральний матеріал радуватиме кожного власника багато років, недарма шкіра вважається найнадійнішою. Якщо ж у вас ще немає практичного та функціонального аксесуара, просто ознайомтеся з нашим асортиментом: український виробник гаманців BoorBon — це висока якість ручної роботи в поєднанні з вишуканістю та унікальним смаком.